Svítidlo NOTUS PREMIUM 236 NT Kanlux 22290

Kód: 22290
Neohodnoceno
Značka: KANLUX
1 150 Kč / ks
na dotaz

Mřížkové přisazené svítidlo 1250x330mm pro zářivkové trubice 2x36W/T8/G13 s PARABOLICKÝMI lamelami. s ELEKTRONCKÝM (EVG) předřadníkem. TRIDONIC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOTUS PREMIUM NT 2x36W, mřížkové přisazené svítidlo zářivkové 2x36W/T8/G13 s PARABOLICKÝMI lamelami. s ELEKTRONCKÝM (EVG) předřadníkem. TRIDONIC.

LAMELY RASTRU, VYSOCE LEŠTĚNÝ ANODIZOVANÝ HLINÍK, podélné (rovnoběžné s trubicemi) jsou PARABOLICKÉ, příčné jsou tvaru V.
Konstrukce svítidla se vyznačuje vysokou tuhostí, (nekroutí se). Rozměry svítidla a montážních otvorů naleznete v přiloženém obrázku, nebo v katalogovém listu.Patice trubic jsou zakryty reflektorem.
Křivku svítivosti naleznete v katalogovém listu.

Rastrová svítidla jsou momentálně nejpoužívanějšími svítidly pro osvětlování kancelářských prostor. Klienti, kterým nevyhovuje jednoduchý tvar rastrových svítidel, dostávají možnost nákupu svítidel PREMIUM s oblými rohy. Rohy svítidel vyplňují plastové oblé vložky v barvě podobné barvě svítidla. Zaoblený tvar svítidel dodává jejich konstrukci dojem lehkosti.
Svítidla jsou vybavena elektronickými předřadníky firmy TRIDONIC s teplým startem. Výsledkem je plný start světelného zdroje a jeho prodloužená životnost. Kromě toho předřadníky eliminují blikání trubic během svícení, snižují spotřebu el. energie v porovnání se svítidly s klasickými tlumivkami.
Tato svítidla najdou své využití v kancelářích, konferenčních místnostech, obchodech a všude tam, kde se vyžaduje perfektní osvětlení při práci.

Technická specifikace:
Materiál: ocelový plech
Barva: bílá-práškově lakováno
Lamely: vysoce leštěný kvalitní anodizovaný hliník
Tvar lamel: do tvaru V
Světelný zdroj: T8/230V-lineární zářivka-neni součástí dodávky
Patice: G13
Max. výkon: 2x36W
Třída energetické účinnosti A,B: A2
Předřadník: EVG-ELEKTRONICKÝ
Stupeň krytí: IP20-pouze interier
Třída izolace: I
Certifikováno pro EU-viz prohlášení o shodě
Váha:2900

Doplňkové parametry

Kategorie: Mřížková přisazená pro ZÁŘIVKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: