LED žárovka FILAMENT E14 3W GTV LD-C35FLS3-22
Kód: LD-C35FLS3-22
Neohodnoceno
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Dekorativní stmívatelná LED Žárovka E14 3W (2200K)
Užijte si super teplou bílou barvu s touto dekorativní LED žárovkou E27 o výkonu 3W a jasem 165lm. S teplotou 2200K vytváří útulnou atmosféru, ideální pro domov či restauraci. Elegantní design a energetická účinnost ji činí skvělou volbou pro stylové osvětlení.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dekorativní světelný zdroj LED SPIN
Kovová síťovina, která obklopuje žárovku, vytváří okouzlující efekt šerosvitu, který atmosféru prostoru příjemně zjemňuje. S výkonem 3 W a barevnou teplotou teplého světla 2200 K, vyzařuje LED SPIN světelný tok 165 lm – ideální pro vytváření dekorativního osvětlení bez toho, aby se stal hlavním zdrojem světla.
Technická specifikace:
  • Materiál: Sklo + kov
  • Barva světla: 2200 K (velmi teplé, žluté světlo )
  • Napájecí napětí: 220 - 240 V
  • Maximální příkon: 3 W
  • Světelný tok: 165 lm
  • Patice: E14
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Index barevného podání (RA): >80 (bez IR a UV záření)
  • Použití se stmívačem: ANO
  • Životnost: 40 000 hodin
  • Rozměr: Průměr 35mm