Ozdobný prsten MORTA CT-DTL50-B Kanlux 26719
Kód: 26719
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
Vestavné SKLENĚNÉ bodové VÝKLOPNÉ svítidlo 90x90mm pro žárovky MR16/PAR16 a GU10(PAR16) max 35W s objímkou Gx5,3(MR16), objímku GU10(PAR16) nutno dokoupit.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Svítidlo určené k zabudování do podhledu. Možné použití pro 230V tak i 12V
Technická specifikace:
Barva: černá
Materiál: hliníková slitina/sklo
Světelný zdroj: NENI SOUČÁSTÍ DODÁVKY
Doporučený světelný zdroj : Halogenová žárovka nebo LED žárovka-průměr 50mm
Max. výkon: 35W