Solární LED reflektor LUMOS 10W GTV LD-LUMOS10W-64
Kód: LD-LUMOS10W-64
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
LD LUMOS10W 64 TZ
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
Moderní solární LED reflektor s pohybovým čidlem, neuvěřitelným výkonem ( 10W - 850lm ) a spolehlivostí 40 000 hodin. Svítidlo má krytí IP65, což znamená, že je odolné vůči prachu a vlhkosti.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výkon 10W, který poskytuje dostatečné osvětlení v různých podmínkách. S jasem 850 lumenů může lampa osvětlit velké plochy pro vynikající viditelnost.
Solární lampa je vybavena solárním panelem s napětím 5V a proudem 200mA. Pracuje na 3,7V Li-ion baterii s kapacitou 2600mAh. Díky tomu lze naši lampu nabíjet přibližně 4-5 hodin a poskytovat až 24 hodin nepřetržitého provozu.
Technická specifikace:
Barva: černá
Barva světla: 6000K stuená bílá
Max. výkon: 10W
Světelný tok: 850lm
Materiál: ABS + PC
Průměrná životnos: 40 000h
Stupeň krytí: IP65
Solární panel: 6V/200mA
Baterie: Li-lon 2600mAh
Doba nabití: 4-5 hodin
Doba provozu: 24 hodin
Světelný zdroj: LED SMD
Vyzařovací úhel: 120°
Dosah čidla: max 6m
Detekce čidla: 120°
Stupeň mechanické odolnosti: IK08
Stupeň krytí: IP65
Pracovní teplota: -20+30°C