Svorkovnice šroubová LZ-250 GTV LZ-250MM0-00
Kód: LZ-250MM0-00
Neohodnoceno
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
SVORKOVNICE (čokoláda), šroubovací pro spojování elektrických vodičů pro max průměr vodiče 6,5mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
SVORKOVNICE (čokoláda), šroubovací pro spojování elektrických vodičů pro max průměr vodiče 6,5mm. Cena za jeden modul-12pólů.
Technická specifikace:
Materiál: plast- polyetylen
Barva: oranžová
Počet pólů: 12
Jmenovité napětí: max 250V
Max. proud: 60A
Max průměr vodiče: 6,5mm